• شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت


شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از خدمات و برنامه‌‏های مرتبط با سایت ما به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت DGRoad هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری DGRoad و سایر خدمات ارائه شده توسط DGRoad به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات DGRoad است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین DGRoad از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

ورود کاربران به سایت و استفاده از امکانات سایت شامل پروفایل شخصی، طرح های موجود، ویدئو های چند رسانه ای و سایر خدمات ارائه شده توسط سایت به معنای آگاه بودن گاربر و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از این سرویس ها و خدمات در سایت DGRoad است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل تمامی موارد سایت است. لازم به ذکر است که شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

قوانین عمومی

تمامی قوانین سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز به این قوانین می بایست احترام بگذارد. هر تغییری که قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های سایت DGRoad  ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می شود و استفاده شما از سایت به معنای پذیرفتن قوانین سایت و همچنین تغییرات آن می باشد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دیجیتالی اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات DGRoad استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به DGRoad ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که دیجی‌رود به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. به هنگام استفاده از سرویس ها و خدمات  DGRoad، سفارش خود را بصورت اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به DGRoad ایمیل می زنید، ارتباط شما بصورت الکترونیک انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما توافق می کنید که سایت بصورت الکترونیک ( از طریق پست الکترونیک، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. جهت اطلاع رسانی از اتفاقات، خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها، امکان دارد DGRoad برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورت عدم تمایل به دریافت این موارد، لطفا به ایمیل info@dgroad.com پیام بدهید تا پیام های تبلیغاتی و دیگر پیام ها برای شما فرستاده نشود. جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد DGRoad برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه DGRoad را در پروفایل خود لغو کنند. توجه داشته باشید که ایمیل ها و پیغام های سامانه از طریق ایمیل های سایت DGRoad با دامنه dgroad.com ارسال می گردد. لذا هر گونه پیغامی که از منبع غیر از این دامنه برای شما ارسال شود، فاقد اعتبار بوده و در صورت مشاهده این پیغام، پیام و مشخصات شخص ارسال کننده را به آدرس info@dgroad.com ارسال نمائید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سایت DGRoad به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. DGRoad متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و اطلاعات در یافت شده و یا ثبت شده در سامانه به هیچ عنوان در مصارف غیر از کسب و کار سایت مورد استفاده قرار نمی گیرد. . در واقع با استفاده از سایت DGRoad، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. تمامی مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات DGRoad، مانند فیلم، متن، گرافیک، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر، فیلم های تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط DGRoad جزئی از اموال DGRoad محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار DGRoad است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دیج رود را محفوظ می‏‌دارد. سایت DGRoad، علاوه بر این، اسکریپت‌ها، تمامی محتواهای فنی شامل  CSS، Java Script و کدهای سایت در انحصار خود می داند و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط دیجی‌رد و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار این سایت می باشد و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری و یا غیر تجاری بدون هماهنگی و نامه کتبی با  dgroad.comجعل محسوب شده و موارد قانونی خود را همراه دارد. کاربران به دلیل مقاصد دیگر شامل لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت DGRoad و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای این سایت محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت، هر کاربر مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. برخی از محصولات سایت مناسب استفاده افراد زیر 18 سال است و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند. مرجع اصلی و رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، وبگاه رسمی این سایت یعنی www.dgroad.com است و روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت برای تماس با شما صحیح محسوب نمی شود. وب سایت DGRoad هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.dgroad.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

شعار ما: انتخاب بهتر با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر است .

مدیریت سایت دیجی رد

 


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :

تعداد دیدگاه های ارسالی : 0

ارسال دیدگاه

دیدگاه خود را در خصوص این مطلب ثبت کنید

Scroll